Rekonstrukce silážních žlabů

 

Jako jediná firma v ČR nabízíme unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů!!

 

 foto foto foto 

 

Unikátnost a výjimečnost tohoto systému spočívá v nižších nákladech, rychlosti provedení a především v kvalitě provedené rekonstrukce.

 

Rekonstrukce provádíme připevněním další vrstvy železobetonových panelů na stávající konstrukci silážních žlabů.

Tato nová vrstva je oproti běžně prováděnému stěrkování mnohem odolnější vůči mechanickým poškozením, ke kterým dochází při následné práci zemědělské mechanizace.

 

Specifikace použitého železobetonového panelu

 

Jedná se o železobetonový panel o základním rozměru 3000/2500/100 mm. Panel je vyroben z betonové směsi C40/50 - XC4, XF3 , je vyztužen armovanou sítí a pro manipulaci opatřen závěsnými oky.

 

Způsob provedení rekonstrukce

 

Stávající silážní žlab se otryská vysokotlakým vodním čističem. Následně je dle potřeby proveden ochranný antikorozní nátěr odhalené výztuže např. EMACO Nanocrete AP. Poté je celoplošně na stávajícím opláštění proveden penetrační nátěr např. PCI Bitupox SL ve 4 vrstvách.

Na takto ošetřenou stávající konstrukci je pomocí kotvících šroubů připevněn železobetonový panel.

Dalším krokem je vyplnění vzniklých spár speciální betonovou směsí odolnou vůči silážním a senážním šťávám a uzavření otvorů po kotvících šroubech epoxidovým tmelem.

 

Cena

 

Cena kompletní dodávky rekonstrukcí začíná od 800,- Kč/ m2 bez DPH.

 

Přesná cena je kalkulována na základě skutečného poškození stávajícího žlabu a dopravní vzdálenosti místa výkonu rekonstrukce v závislosti na nutnosti přepravy materiálu (železobetonových panelů).

 

Záruka

 

Záruka na takto provedenou rekonstrukci žlabu je 60 měsíců.

 

 

 

 

 
Copyright © 2013 Josef Karpíšek

 www.pohotovost-pc.cz